Tel:
32 323 04 77
32 323 05 94
Kom:
721 620 536
502 365 567
W koszyku produktów: 0, wartość: 0.00 zł
Tel:
32 323 05 94
Kom:
502 365 567
logo Dermago
Strona główna > Mikrowłókna > Nowy Glovis 12g
Zamówienia pow. 300zł – przesyłka gratis
Nowy Glovis 12g
Mikrowłókna do włosów

Nowy GLOVIS z ulepszoną recepturą, teraz jeszcze lepiej zagęszcza włosy!

Najwyższej jakości włókna keratynowe błyskawicznie wczepiają się we włosy sprawiając, że wyglądają one na niesamowicie gęste. Nowy GLOVIS jest wyjątkowo trwały i wyjątkowo czysty. 

Czytaj poniżej i dowiedz się dlaczego dajemy Ci 100% gwarancji, że nie znajdziesz na rynku lepszego produktu w tej samej bądź niższej cenie.

Nowość
Cena: 35.00zł
Wybierz opcję:
ilość:
Rabat za ilość (nalicza się automatycznie):
Cena 1szt przy zakupie 2szt: 33.00zł
Cena 1szt przy zakupie 3szt: 32.00zł
Cena 1szt przy zakupie 4szt: 31.00zł
Cena 1szt przy zakupie 6szt: 30.00zł
Zamówienia pow. 300zł – przesyłka gratis

Nowy GLOVIS z ulepszoną recepturą, teraz jeszcze lepiej zagęszcza włosy!

Najwyższej jakości włókna keratynowe błyskawicznie wczepiają się we włosy sprawiając, że wyglądają one na niesamowicie gęste. Nowy GLOVIS jest wyjątkowo trwały i wyjątkowo czysty. 

Czytaj poniżej i dowiedz się dlaczego dajemy Ci 100% gwarancji, że nie znajdziesz na rynku lepszego produktu w tej samej bądź niższej cenie.

Opis produktu

 

Masz pytania? Zadzwoń!

32 323 04 77
32 323 05 94
721 620 536
502 365 567

lub napisz do nas
info@glovis.pl

Zapraszamy
poniedziałek - czwartek:
piątek:
sobota:
8:00 - 18:00
8:00 - 16:00
9:00 - 13:00

Salmax s.c.
ul. Puszkina 25, 43 - 175 Wyry

Zajmujemy się zagęszczaniem włosów od ponad 15 lat. Jest to nie tylko nasza praca, ale przede wszystkim pasja.

Testujemy wszystkie kosmetyki zagęszczające włosy, ale oferujemy tylko te najlepsze. GLOVIS jest jednym z tych najlepszych.

To kosmetyk najwyższej jakości idealnie zagęszczający włosy.

Nasza firma dba o to, aby klient otrzymał produkt możliwie jak najszybciej, dlatego zamówienia złożone do godz. 15:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia!

Wyjątek stanowią zamówienia z dostawą do Paczkomatów, które realizujemy do godz. 13:30.

Nasze kosmetyki przechowywane są w salonie sprzedaży lub w wentylowanym magazynie w naszej firmie.

Wielu sprzedawców na Allegro, mimo że ma zarejestrowane firmy, trzyma swoje produkty w prywatnych mieszkaniach, szafach, tapczanach i innych miejscach zupełnie do tego nieprzystosowanych i poza wszelką kontrolą.

Nowy GLOVIS HAIR FIBERS 12g

najwyższej jakości kosmetyk do zagęszczania włosów

Nowy GLOVIS z ulepszoną recepturą, teraz jeszcze lepiej zagęszcza włosy!

Najwyższej jakości włókna keratynowe błyskawicznie wczepiają się we włosy sprawiając, że wyglądają one na niesamowicie gęste.

Nowy GLOVIS jest wyjątkowo trwały i wyjątkowo czysty. 

Czytaj poniżej i dowiedz się dlaczego dajemy Ci 100% gwarancji, że nie znajdziesz na rynku lepszego produktu w tej samej bądź niższej cenie.GLOVIS to najwyższej jakości włókna keratynowe do zagęszczania rzadkich włosów. Nie ma obecnie na rynku lepszego kosmetyku tak dokładnie zagęszczającego włosy.Włókna GLOVIS są zupełnie inne niż większość dostępnych na rynku, podobnych produktów. Naturalnie zagęszczają włosy i bardzo mocno się w nich trzymają. Jedynie minimalna ilość włókien może pozostać po aplikacji na grzebieniu czy dłoni.Aby efekt gęstych włosów był całkowicie naturalny, włókna keratynowe muszą przyczepić się do włosów tworząc igiełki przypominające choinkę. Nie każde włókna to potrafią. Większość zwykłych włókien przylega do włosów słabo i łatwo opada na skórę głowy.Mikrowłókna nie mogą być ani za długie ani za krótkie. Nie mogą zbyt dużo ważyć ani być za lekkie. Włókna GLOVIS mają odpowiednią wielkość i wagę, dzięki czemu idealnie wczepiają się we włosy i zostają na miejscu przez wiele dni.Włókna GLOVIS są elektryzowane w specjalnym procesie utrzymującym ujemny ładunek włókien przez bardzo długi okres czasu. Ponadto dzięki temu procesowi ich przyczepność do włosów jest kilkukrotnie wyższa niż standardowo elektryzowanych włókien. Dlatego GLOVIS wczepia się we włosy wyjątkowo mocno i utrzymuje się w nich nawet kilka dni.Żaden inny kosmetyk do zagęszczania włosów nie pozostawia tak mało śladów na ubraniach czy pościeli. Jeżeli więc ważne dla Ciebie jest aby włókna były niezauważalne dla otoczenia, koniecznie wypróbuj nasz nowy kosmetyk GLOVIS.Jesteśmy w 100% pewni, że GLOVIS to najlepsze rozwiązanie dla przerzedzonych włosów dostępne obecnie na rynku. Jeśli znajdziesz tak samo dobry kosmetyk jak GLOVIS w tej samej bądź niższej cenie, skontaktuj się z nami. Zwrócimy Ci pełną wartość naszego kosmetyku.

 • optymalnie naelektryzowane
 • kolory zbliżone do naturalnych
 • bezpieczne dla włosów i skóry głowy
 • trzymające się włosów mocno, nawet kilka dni
 • o optymalnej wadze i rozmiarze
 • trwale koloryzowane zostawiające minimalną ilość śladów
 • naelektryzowane za mocno lub za słabo
 • nienaturalne kolory
 • włókna powodujące swędzenie lub alergię
 • słabo łączące się z włosami
 • zbyt długie lub zbyt krótkie, za ciężkie lub zbyt lekkie
 • brudzące i farbujące pościel i ubrania

Kosmetyk GLOVIS dostępny jest w 9 naturalnie wyglądających kolorach. Kolory te można ze sobą łączyć aby uzyskać niemal dowolny odcień. W większości przypadków nie jest to jednak konieczne, gdyż jeśli nawet włókna GLOVIS są trochę inne niż kolor włosów, delikatnie je rozjaśnią lub przyciemnią. Włosy natomiast będą wyglądać całkowicie naturalnie. Poniżej przedstawiona została pełna gama dostępnych kolorów.

krok 1

Umyj włosy dowolnym szamponem i wysusz je dokładnie. Najlepiej przy pomocy suchego, czystego ręcznika lub suszarki. Ułóż dowolną fryzurę. Nie przejmuj się przerzedzeniami – zostaną one całkowicie zagęszczone po zastosowaniu kosmetyku GLOVIS.

krok 2

Trzymaj tubkę GLOVIS pod ukosem, nawet bardziej poziomo niż pionowo, w przeciwnym razie bowiem możesz zablokować siteczko. Wstrząsaj pojemnikiem równomiernie, aż włókna przykryją włosy. Nie syp za dużo włókien od razu. Lepiej dosypać włókien trochę później niż nanieść ich za dużo na początku.

krok 3

Pogładź włosy delikatnie dłonią. Możesz do tego celu użyć również grzebienia lub dowolnej szczotki. Zalecamy jednak najpierw pogładzić włosy dłonią aby włókna do nich przyległy, a dopiero później delikatnie rozczesać je grzebieniem.

krok 4

Tak zagęszczone włosy można dodatkowo spryskać lakierem, aby wzmocnić przyczepność kosmetyku do włosów.  Zagęszczona fryzura utrzyma się do kolejnego mycia włosów. Nie ma przeciwwskazań do dosypywania włókien do włosów, na przykład rano, gdy włosy mogą być trochę rozczochrane.

Zapraszamy:
poniedziałek - czwartek:
piątek:
sobota:
8:00 - 18:00
8:00 - 16:00
9:00 - 13:00

Salmax s.c. ul. Puszkina 25, 43 - 175 Wyry

Odbiór zamówionych kosmetyków możliwy jest również w naszym salonie w godzinach pracy podanych powyżej.

 

Masz pytania? Zadzwoń!

32 323 04 77
32 323 05 94
721 620 536
502 365 567

lub napisz do nas
info@glovis.pl